Menu
SEPETİM

Avrupa Çanta Blog RSS Feed

15 Sep Bir Fuarda Markanızı Nasıl Tanıtabilirsiniz?
avrupacanta 0 3
Ticari fuarlar ve sergiler, alıcılar üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmak ve potansiyel müşterileri gerçek zamanlı müşterilere dönüştürmek için muazzam fırsatlar sunar. Bu tür etkinlikler, rakipler, m..
04 Sep Promosyon Bez Çantaları
avrupacanta 0 35
Promosyon Bez Çantaları Hakkında Bilmek İstedikleriniz.Teknolojiyle birlikte reklamcılık sektöründe de önemli değişimler yaşanıyor. Duvar afişleri, gazeteler, radyo ve televizyon kanalları derken inte..
30 Aug Promosyon Bez Sırt Çantaları
avrupacanta 0 98
Reklam denilince akla birçok yöntem geliyor. Görsel medyanın internetle birlikte etkinliğinin tartışılmaz hale geldiği düşünülse de promosyon, reklam etkinliği yönünden hâlâ ön sıralardaki yerini koru..
16 Aug Sırt Çantaları Çeşitleri
avrupacanta 0 177
Günümüzde insanlar eşyalarını taşıdıkları çantalar dekoratif bir eşyaya dönüşmüştür. Bu çantalar çeşitli ihtiyaçlar için kullanılıyor ve her gün farklı bir modeli ile karşılaşabiliyoruz. Bazı çanta mo..
09 Aug Promosyon Kadın Sırt Çantaları
avrupacanta 0 68
Promosyon, dilimize Fransızcadan geçen kelimelerden birisi ve Türkçede özendirme anlamıyla kullanılıyor. İnsanlara firmalarını tanıtmak, firmanın hatırda kalıcılığını artırmanın en iyi yöntemlerinden ..
02 Aug Promosyon Erkek Sırt Çantaları
avrupacanta 0 187
Çantalar; günlük hayat içerisinde büyük bir kullanım yeri olan, küçük çaplı ve orta çaplı nesnelerin taşınmasında aracı olan eşyalardır. Kadınlar için ve erkekler için ayrı modellerde olan sırt çantal..
26 Jul Promosyon Kongre ve Sempozyum Çantası Nasıl Olmalıdır
avrupacanta 0 224
Çantaları promosyon amaçlı olarak kullanma fikri, birçok markaya cazip gelen ve onların bu amaç doğrultusunda girişimlerde bulunmasına olanak veren güzel fikirlerden biridir. Çantaların kendi bünyeler..
20 Jul Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Promosyon Konferans Çantası Nasıl Üretilir?
avrupacanta 0 103
Çantalar, promosyon ürünleri arasında daima yer almakla birlikte her zaman tercih edilebilen en güzel seçenekler olarak öne çıkıyorlar. Promosyon amaçlı olarak her türde beklentiye karşılık verebilece..
12 Jul İpli Büzgülü Sırt Çantaları İyi Bir Promosyon Ürünü Olabilir mi?
avrupacanta 0 108
Markalar daima yeni müşteriler kazanmak ve insanlarla her açıdan daha iyi etkileşimler kurabilmek adına çeşitli tanıtıcı stratejilerden faydalanmaya çalışırlar. Belli başlı bazı ürünleri promosyon ama..
04 Jul Kaliteli Postacı Omuz Askılı Çantaları Nasıl Olmalıdır?
avrupacanta 0 138
Herkes günlük hayatlarının çeşitle aşamalarında farklı çanta modellerine ihtiyaç duyarlar. Erkeklerin ve kadınların kullanmış oldukları çanta modelleri birbirinden farklıdır. Erkekler, postacı omuz as..
29 Jun Promosyon Çanta Nedir?
avrupacanta 0 445
Çantalar günlük yaşamda insanların daima en sık şekilde ihtiyaç duyduğu ve kullandığı ürünler arasında yer alırlar. Bu ürünleri tasarımsal olarak farklı niteliklerde görebilmek mümkündür. Promosyon ça..
22 Jun Türkiye’nin çanta ihracatı 2021’de 2 milyar TL’yi aşacak
avrupacanta 0 441
Türkiye'nin çanta ihracatı ilk dört ayda yüzde 66,5 arttıFirma yöneticimiz ulusal basına verdiği röportajda Türkiye'nin çanta ihracatı, Ocak-Nisan arasında 2020'nin aynı dönemine göre yüzde 66,5 artar..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 68 (6 Sayfa)