Yalıtımlı termos çantaları, sıcak veya soğuk içeceklerinizi uzun süre sıcak veya soğuk tutmanızı sağlar. Bu, gün boyunca yanınızda taşıyabileceğiniz içecekler için ideal bir seçenektir. Ayrıca, yalıtımlı termos çantaları, içeceklerinizi dış etkenlerden korur ve taşırken dökülmelerini önler.

Yalıtımlı termos çantalarının kullanım alanları arasında, iş seyahatleri, tatil yolculukları, dağ tatilleri, piknikler, kamp etme, spor etkinlikleri, okul veya iş yerinde içeceklerinizi taşıma gibi birçok alan bulunur. Ayrıca, yalıtımlı termos çantaları, çevre dostu bir seçenek olduğu için, plastik su şişelerini atmayı azaltır ve çevreye daha az zarar verir. Özellikle, sıcak veya soğuk içeceklerinizi uzun süre sıcak veya soğuk tutmak istediğiniz herhangi bir ortamda, yalıtımlı termos çantaları sizin için ideal bir seçenek olacaktır.

Müşterilerin yalıtımlı termos çantalarımızı sevmesinin birçok nedeni vardır . Bu nedenlerden birinin, yararlılıklarının ödeme çizgisinin ötesine nasıl genişlediğiyle ilgili olduğundan eminiz.

Gerçekten, söylemeye gerek yok. Dayanıklı, tekrar kullanılabilir bir çanta alın. İçeriğini daha uzun süre soğuk veya sıcak tutmak için yalıtım malzemesiyle hizalayın. Boom! Süper kullanışlı, çok amaçlı bir

Dışarıda vakit geçirirken yanınızda bulunduracağınız yiyecek ve içeceklerin ısısını muhafaza edebilmek için yalıtımlı çanta çeşitlerine ihtiyaç duyarsınız. Termos çantaların kullanım alternatiflerinden faydalanarak, sıcak yaz günlerinde, soğuk içeceklerinizi çantanın içerisine yerleştirerek uzun süre soğukluğunu korumasını sağlayabilirsiniz. 

Kullanışlı ve çok amaçlı olarak üretilen, farklı hacim kapasitesine sahip olan çantalar, hem sıcak ürünler hem de soğuk ürünler için kullanışlıdır. Farklı kullanım alternatifleri bulunduğu için her zaman her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Özel Markalı Soğutucu Termos Çantalar nasıl yaptırılır bilmek istiyorsanız bu yazıyı okumalısınız.


İşte yalıtımla termos çantalar için beş harika kullanım:

1. Sıcak ürün satın aldığınızda. Yalıtılmış bakkal torbaları temelde pizza dağıtım çantaları ile aynı tiptedir. Mağazada hazır siparişinizi aldığınızda yanınızda bir tane termos çanta getirin ve eve döndüğünüzde yiyecekleriniz daha sıcak olacaktır.


2. Piknik soğutucu. Plaja mı gidiyorsunuz? su parkına mı getireceksin? Öğle yemeğini  yalıtılmış termos çanta bir soğutucudan daha az hacimli ve taşıması daha kolaydır. Buz taşıyıcı kalıpları içine ve anında yumuşak taraflı soğutucuya koyun.


3. Islak malzeme çantası. Yalıtımlı bakkal torbaları tamamen su geçirmez olmasa da, yine de ıslak havlu, mayo, taşıyabilirler ... fikri anladınız. Arabanızı kuru tutun ve ıslak eşyalarınızı diğer eşyalarınızdan ayrı tutun!


4. Klozet organizatörleri. Tabii ki, gıda sıcaklığı ile ilgisi yok, ancak bazı insanlar yalıtılmış bakkal torbalarını dolap veya oyuncak organizatörleri olarak kullanıyor. Kalın olduklarından kare şeklini alırlar. Düzenlemek istediğiniz eşyaları çantalara koyun ve bir askı çubuğuna bir askı çubuğuna asın. Birçok yalıtımlı bakkal çantası da dolap organizatörlerine uyar.


5. Proje çantaları. Yalıtılmış bakkal torbaları daha kalın tarafı var, bunlar zanaat malzemeleri benzeri, tığ örgü, scrapbooking veya boncuk için kullanılır. çok harika bir proje ve el işi çantası olabilir.

Termos çantaların yaygın kullanım alanlarından biridir. Bazen ıslak giysilerinizi ve havlularınızı koyabileceğiniz bir yer bulamazsınız. Kurumasına izin verene kadar bu havluları daha serin çantalarınızda saklayabilirsiniz.

Termos Çantalar Niçin Kullanılır?

Termos çantalar için kullanım alternatiflerinin neler olabileceği ve niçin kullanıldığını öğrenenler çok amaçlı çantalar olduğunu görürler. Tekrar kullanılabilir özelliğine sahip olduğu için satın aldığınız çantayı uzun süre kullanabilirsiniz. Termos çantaların kullanım alternatifleri ve niçin kullanıldığı seçenekleri şunlardır.

 • Sıcak ürün satın alındığında, ürünlerin sıcaklığını korumak için,
 • Piknik soğutucusu olarak,
 • Yalıtımlı olduğu için ıslak malzeme çantası,
 • Kare şeklini alır ve içerisine her türlü eşya konulabilir,
 • Proje çantaları olarak kullanılabilir,

Termos çantaların en yaygın kullanıldığı alanlardan birisi proje çantaları olarak kullanılmasıdır. Sıcak, soğuk, ıslak, kuru her türlü ürün ve eşyalar için kullanılabiliyor.


Termos Çanta Kullanımının Faydaları

Termos özelliği bulunan çantalara ihtiyacınız olduğunda, faydalarının neler olduğunu bilmelisiniz. Soğutucu çanta nasıl kullanılır faydaları nelerdir?

 • Isıyı muhafaza eder ve yanınızda taşıdığınız içecekler hava koşullarından etkilenmez,
 • Yolculuklarda, ihtiyacınız olan sıcak ve soğuk içecekleri yanınızda bulundurabilirsiniz.
 • Kamp ya da tatillerde size buzdolabınız yanınızda gibi kullanım avantajı sağlar,
 • Paket servisi yapanlar için sıcak servis yapma kolaylığı sağlar,
 • Küçük bebeği olanlar için süt, mama ve sıcak su ürünlerini yanınızda bulundurma kolaylığı sağlar,
 • Sıcak veya soğuk içeceklerinizi uzun süre sıcak veya soğuk tutmanıza olanak tanır
 • İçeceklerinizi dış etkenlerden korur ve taşırken dökülmelerini önler
 • Gün boyunca yanınızda taşıyabileceğiniz içecekler için ideal bir seçenektir
 • İş seyahatleri, tatil yolculukları, dağ tatilleri, piknikler, kamp etme, spor etkinlikleri, okul veya iş yerinde içeceklerinizi taşıma gibi birçok alanda kullanılabilir
 • Çevre dostu bir seçenek olduğu için, plastik su şişelerini atmayı azaltır ve çevreye daha az zarar verir
 • Mükemmel bir seçenektir, sıcak veya soğuk içeceklerinizi uzun süre sıcak veya soğuk tutmak istediğiniz herhangi bir ortamda.

Çok amaçlı olduğu için her kullanım alternatifi için kullanıcısına büyük avantajlar sağlar.


Termos Çanta Seçimi

Termos özellikli çantaları seçerken çeşitli kriterler göz önünde bulundurulur. İzolasyonlu çanta seçimi yapmak isteyenler iç hacim kriterlerine göre seçim yapar. Tek kişilik kullanımlar için mini boy, iki kişilik için orta boy, aile ve kalabalık arkadaş grupları için ise büyük boy ve geniş iç hacimli olanlar seçilebilir. 

Büyük boylar, içerisi doldurulduğunda ağır olacağı için araçlı yolculuklarda tercih edilir. Dış mekan aktivitelerini planlayanlar 10 lt ya da 20 lt iç hacimli termos çantalar arasından seçim yapabilirler.


Gıda Teslimatında Yalıtımlı Torbalar Kullanmanın 5 Nedeni nedir öğrenin.

Termos Çantalar Nasıl Kullanılır?

Termos çanta nasıl kullanılır konusunda dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Öncelikle yanınızda bulundurmayı düşündüğünüz yiyecek ve içeceklerin istenilen ısıda olması gerekiyor. 

Su ve cola gibi ürünleri öncelikle buzdolabında soğuttuktan sonra çantaya koymalısınız. Soğutucu olarak kullanmayı düşünenler, çantaya yerleştirilen ürünler arasına buz aküleri yerleştirdiğinde, çantanın soğutucu etkisini artırabilirler. 

Özel yalıtım özelliğine sahip olsa bile dışarıda her zaman güneşten korumalı ve gölge alanlarda muhafaza edilmelidir. İçerisindeki hava sıcaklığının muhafaza edilmesi için gereksiz zamanlarda çantanın ağzı açılmamalıdır. Her zaman kapalı olduğundan emin olunmalıdır.

Termos Çanta Fiyatları

Dayanıklı ve çok amaçlı olarak tasarlanan ve kullanılan termos çantaların fiyatları farklılık gösteriyor. Çanta fiyatlarının değişken olmasına neden olan etkenler arasında, çanta iç hacmi, markası, kalitesi, ve etken malzeme türleri yer alıyor. 

Çantaların iç hacim litre kapasitesi arttığında fiyatının da arttığı görülür. Uzun ömürlü ve dayanıklı termos çantalara sahip olmak isteyenler, özelliklerini iyi araştırmalı ve bilinen markaları seçmelidir. 

Bu çantaların fiyatlarının diğer çantalara göre yüksek olmasını sağlayacaktır. Dikkat edilmesi gereken önemli özellikler arasında, ısı koruma süresidir. Bu kullanılan yalıtım malzemesi kalitesine ve yoğunluğuna bağlıdır. Bu fiyatlarda yükselmeye neden olur.

Yalıtımlı Termos Çanta Yaptırmak için nedenleriniz

 1. Yalıtımlı termos çantaları, müşterilerinizin içeceklerini uzun süre sıcak veya soğuk tutmalarını sağlar. Bu sayede, müşterileriniz daha uzun süre işletmenizde kalır ve daha fazla içecek satın alır.
 2. Yalıtımlı termos çantaları, müşterilerinizin işletmenizi daha sık ziyaret etmelerini sağlar. Çünkü, müşterilerinizin içeceklerini işletmeniz dışında da taşıyabilecekleri için, işletmenizi daha sık ziyaret etmelerini sağlar.
 3. Yalıtımlı termos çantaları, müşterilerinizin işletmenizi daha fazla tanıtmasına olanak tanır. Çünkü, yalıtımlı termos çantaları, müşterilerinizin işletmenizin adını ve logo'sunu taşımalarına olanak tanır.
 4. Yalıtımlı termos çantaları, müşterilerinizin işletmenizi tercih etmelerine olanak tanır. Çünkü, yalıtımlı termos çantaları, müşterilerinizin işletmenizi tercih etmelerine olanak tanır çünkü müşterileriniz daha uzun süre işletmenizde kalır ve daha fazla içecek satın alır.
 5. Yalıtımlı termos çantaları, çevre dostu bir seçenek olduğu için, müşterilerinizin işletmenizin sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmasına olanak tanır. Çünkü, yalıtımlı termos çantaları, plastik su şişelerini atmayı azaltır ve çevreye daha az zarar verir.
 6. Bu promosyon birçok fayda sağlamaktadır, müşterileriniz memnun kalacaklar ve işletmenizi tercih edecekler, ayrıca işletmenizin tanıtımına da katkıda bulunacaktır.

Peki, yalıtılmış termos çantaların için bu alternatif kullanımlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Onları daha önce hiç kullandınız mı? Listeye eklememiz gereken bir ürün olduğu kesin. çeşitleri ve kişiselleştirilmiş termos çanta için bizi arayın