Müşterilerin yalıtımlı termos çantalarımızı sevmesinin birçok nedeni vardır . Bu nedenlerden birinin, yararlılıklarının ödeme çizgisinin ötesine nasıl genişlediğiyle ilgili olduğundan eminiz.


Gerçekten, söylemeye gerek yok. Dayanıklı, tekrar kullanılabilir bir çanta alın. İçeriğini daha uzun süre soğuk veya sıcak tutmak için yalıtım malzemesiyle hizalayın. Boom! Süper kullanışlı, çok amaçlı bir


İşte yalıtımla termos çantalar için beş harika kullanım:


1. Sıcak ürün satın aldığınızda. Yalıtılmış bakkal torbaları temelde pizza dağıtım çantaları ile aynı tiptedir. Mağazada hazır siparişinizi aldığınızda yanınızda bir tane termos çanta getirin ve eve döndüğünüzde yiyecekleriniz daha sıcak olacaktır.


2. Piknik soğutucu. Plaja mı gidiyorsunuz? su parkına mı getireceksin? Öğle yemeğini  yalıtılmış termos çanta bir soğutucudan daha az hacimli ve taşıması daha kolaydır. Buz taşıyıcı kalıpları içine ve anında yumuşak taraflı soğutucuya koyun.


3. Islak malzeme çantası. Yalıtımlı bakkal torbaları tamamen su geçirmez olmasa da, yine de ıslak havlu, mayo, taşıyabilirler ... fikri anladınız. Arabanızı kuru tutun ve ıslak eşyalarınızı diğer eşyalarınızdan ayrı tutun!


4. Klozet organizatörleri. Tabii ki, gıda sıcaklığı ile ilgisi yok, ancak bazı insanlar yalıtılmış bakkal torbalarını dolap veya oyuncak organizatörleri olarak kullanıyor. Kalın olduklarından kare şeklini alırlar. Düzenlemek istediğiniz eşyaları çantalara koyun ve bir askı çubuğuna bir askı çubuğuna asın. Birçok yalıtımlı bakkal çantası da dolap organizatörlerine uyar.


5. Proje çantaları. Yalıtılmış bakkal torbaları daha kalın tarafı var, bunlar zanaat malzemeleri benzeri, tığ örgü, scrapbooking veya boncuk için kullanılır. çok harika bir proje ve el işi çantası olabilir.


Peki, yalıtılmış termos çantaların için bu alternatif kullanımlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Onları daha önce hiç kullandınız mı? Listeye eklememiz gereken bir ürün olduğu kesin. çeşitleri ve kişiselleştirilmiş termos çanta için bizi arayın