Tablet kullanımının artmasıyla beraber tablet kılıfı kullanımında artış görülüyor. Tablet popülaritesi arttıkça gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bununla beraber tablet kullanımı iş sahalarına da girmeye başladı. Şirketler ve işletmeler günlük bilgisayar ihtiyacını tabletler üzerinden gidermeye başladı. 

Tablet içinde yer alan bilgilerin korunması gibi tabletin de korunması gerekir. Bunun için tablet kılıflarına ihtiyaç duyulur. Tablet kılıfları tabletinizin başına gelebilecek olası hasarları en aza indirgeyerek özel bir koruma sağlar.

Kazalardan meydana gelen hasarları önlemek için tablet kılıfı seçimi çok önemlidir. Tablet kılıfı sayesinde olağandışı kazalardan korunma sağlanır.

Teknoloji dünyası her alanda kişilere büyük fayda sağlarken, teknolojik aletlerde kullanılması da giderek yaygınlaşıyor. Bilgisayar, akıllı telefon ve tablet kullanımları dünyada önemli bir seviyeye gelmiştir. Buna bağlı olarak kullanılan bu cihazların farklı kılıf ve çantalarla korunması esastır. Özellikle elde taşınan teknolojik cihazların taşınmasında kullanılan kılıflar en kaliteli malzemelerden imal edilir. Tablet kılıfları bunlardan biridir. Tablet kılıfı seçerken bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekir.


tablet kılıfı

Yerli Çanta Üreticileri Nasıl Çalışır? öğrenmek için bu yazıyı okuyun


Tablet Kılıfı Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Tablet kılıfı alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar sayesinde tabletinize en uygun kılıfı seçebilirsiniz. Böylelikle kazalardan ve hasarlardan ucuz bir şekilde kurtulursunuz.

Tablet kılıfı seçerken dikkat edilecek hususlar:

 • Tablet kılıfı üretim malzemesine dikkat edilmesi gerekir.
 • Tablet kılıfı kalitesi artıkça dış etkilere karşı koruma o derece artar.
 • Üretim malzemesinin zamana dayanıklılığı olması gerekir.
 • Tablet kılıfının kolayca yırtılmaması gerekir.
 • Tablet kılıfı tableti iyi sarıp darbelere karşı emici olması gerekir.
 • Tabletlerin giriş tuşlarına ve ekranına herhangi bir engeli olmamalıdır.
 • Fotoğraf çekiminde kamera ve sensörlere engel olmamalıdır.
 • Tablet kılıfı kolay takılıp çıkartılması da önemlidir.
 • Acil durumlarda tablet kılıfı kolay çıkartılıp takılmalıdır.

Tablet kılıfı alırken dikkat edilmesi gereken hususlar göz önünde bulundurulması gerekir. Böylelikle alacağınız kılıftan memnun kalacaksınız.

Doğru Kumaşla Saklanan Tablet Kılıflar

Tabletleri olası kazalardan korumak için kullanılan kılıfların her zaman en kalitelilerden tercih edilmesi gerekir. Tablet kılıflarının en doğru kumaştan seçilmesi ve tabletin dış etkenlere maruz kalmaması için özel astardan dikilmesi gerekir. Kalın ve su geçirmez tablet kılıfları özel düğme ve fermuarlarının dikilmesi çok önemlidir. Düşmelere ve çarpmalara karşı güvenli olan tabletler özel dikilmiş kılıflarla kapatılır. Keten ve kalın kumaş türlerinden üretilen kılıflar tabletlerin tamamının içine almasıyla maksimum oranda koruma sağlar.


Tablet Kılıfı Modelleri

İnsanın kullanım isteklerine göre tablet kılıfı çeşitleri üretildi. Böylelikle elbiseyi seçerken gösterdiğimiz özeni tablet kılıfı seçerken de göstermelisiniz. Hem tabletinizin görünüş özelliğini korursunuz hem de sizinle ikili uyumu yakalamış olursunuz.

Tablet kılıfı modelleri:

 • Silikon tablet kılıfları: Yumuşak ve hafif yapısıyla en çok bu tablet kılıfı tercih edilir.
 • Rubber tablet kılıfı: Silikon tablet kılıfına göre daha sert plastikten yapıldı.
 • Kapaklı tablet kılıfları: Tabletin ön kısmını darbelere karşı korumak amacıyla yapılan kılıflardır.
 • Pencereli Tablet kılıfları: hem kapaklı koruması hem de bildirim ve saati görmek için kullanılan kılıflardır.

Taşlı tablet kılıfları

Sizler de istediğiniz tablet modellerinden birini seçip tabletinize takabilirsiniz.

Silikon Tablet Kılıflarında Maksimum Güven

Tablet kullanıcılarının ilk adımı en doğru kılıfı edinmektir. Bu tablet kılıfının en çok tercih edilen çeşidi silikon tablet kılıflarıdır. Rengarenk modelleri ile satışta olan silikon tablet kılıfları yumuşak tarzı ile büyük kullanım kolaylığı sağlar. Yumuşak ve hafif yapısıyla tabletlerin çizilmesine engel olan bu kılıflar yaygın olarak satılır. Tabletin ön kısmı açıkta olup, arka kısmına takılan silikon tablet kılıflar zevke göre tercih edilir. Fosforlu ve soft renklerde tercih edilen silikon tablet kılıflar yaygın olarak kullanılır.

Kapaklı ve Sert Kapak Tablet Kılıfları

Tabletler çocuk ve yetişkinler tarafından yaygın olarak kullanılır. Bununla birlikte özellikle düşmelere bağlı oluşacak olan darbelerden korunmak için sert plastik kapaktan imal edilen tablet kılıfları mutlaka kullanılması önerilir. Kaliteli tablet kılıfı imalatı ile tüm kullanıcılar daha rahat eder. Darbelere, çizilmelere ve düşmelere bağlı olarak yaşanabilecek olan olumsuzlukların önüne geçen bu kılıflar milyonlarca kişinin tercihleri arasındadır. Ekranın kırılması tabletin kullanılmaz hale gelmesini sağladığından dolayı tabletlerin kılıf çeşitlerine ayrıca dikkat edilmesi önemlidir.


En Uygun Fiyata Promosyon Çanta Nasıl Yaptırabilirim? bilmek istiyorsanız tıklayın.

Korunaklı ve Dayanıklı Tablet Kılıfları

Son zamanlarda tablet kullanıcılar artmıştır. Hem şirketlerin yönetim birimleri hem de işletmelerin personel ekibi tablet kullanımına yöneldi. Hal böyleyken tablet kılıflarına korunaklı ve dayanıklı kılıflar takılması gerekir.

Tablet kılıflarını alırken dayanıklılığın yanı sıra şık görünümüne de önem verilir. Tablet kılıflarını seçerken dayanıklı olması için ince ve kolay yırtılan kılıfları tercih etmeyiniz. Darbeleri kolay emen ve zamana karşı aşınmayan tablet kılıflarını tercih edin.

Tablet kılıfları renk, tasarım, modellerine göre farklılık gösterir. Bu farklılıklar arasından tablet kılıfı alırken dayanıklılığına ve tablete zarar vermeden koruyan kılıfları tercih edin.

Kılıfları takarken ve çıkarırken tablete zarar vermemelidir.


Pencereli ve Farklı Tasarım Tablet Kılıfları

Pencereli tablet kılıfları da çok yaygın şekilde kullanılır. Kılıfın hem kapaklı olması hemde saat gibi önemli detayların gözüktüğü bu tablet kılıfı işi yoğun kişiler tarafından yaygın şekilde kullanılır. Pencereli tablet kılıfları gün içerisinde uzun süre kullanan kişiler tarafından sıklıkla seçilir. En doğru malzemelerden imal edilen tablet kılıfları gün içerisinde yaygın olarak kullanılır. Bu tablet kılıfı sayesinde kapağını açmadan istenilen verilere ulaşılma imkanı sağlanır. Promosyon tablet kılıfı imalatı da bu modelde yaygın olarak kullanılır.


Telefon Kılıflarında Tuşlu Tarz Detayı

Son yıllarda tablet kılıfı bu kadar yaygın hale gelmişken aynı oranda kılıf kullanımı da artmıştır. Tuşlu tablet kılıf modeli seçimler arasında yerini almıştır. Estetik ve şık görünümü ile tabletin orijinalliğini de bozmadan rahatlıkla kullanılır. İş sahası, kurum ve kuruluşlarda tablet kılıflarına gösterilen rağbet olduğundan fazladır. Genel olarak tabletin tarzına ve tuş takımına bağlı olarak üretilen tablet kılıfları en uygun fiyatlarla satıştadır. Renk uyumu ve tasarım şekilleri sayesinde tabletler olduğundan şık ve modern görünmektedir.Estetik ve Şık Görünümlü Tablet Kılıfları

Tablet artık bütün iş sahasında ve kamu kurumlarında yer almaya başladı. Bu iş sahaları koşuşturmacalarından kaynaklanan kazalar meydana gelebilir. Kazalar sonucu tabletiniz zarar görebilir.

Tablet zararını en aza indirgemek için tablet kılıfı takmak gerekir. Tablet kılıfını takarken satın aldığınız tabletin rengini ortaya çıkaran ve sizin elinizde şık duran kılıflar tercih etmeniz gerekir. Tabletin şekline ve tuş takımına bağlı olarak tablet tasarımı yapıp üretimi yapılabilir.

Renk uyumu ve tasarım şekilleri sizi günlük giyiminize uygun olmalıdır.


Promosyon Tablet Kılıfı Üretimi

Promosyon tablet kılıfları üretimi yapan özel firmalar teknoloji severlerin yanında olmaya devam eder. Tablet kılıfı tasarımlarıyla tüm tabletler hem korumalı hemde çok modern görünmektedir. Firmaların isim ve iletişim bilgilerinin yer aldığı özel tablet kılıfları online resmi sitelerde yer alır.