Avrupa Çanta, biri bez çanta olmak üzere birçok farklı türde promosyon çanta tedarik eder. İşletmenizi tanıtmak için harika olan bu makalede, üretim anlamında bez çantaların harika olmasının ve tüketicileriniz için neden bu kadar yararlı olduğunun tüm nedenlerini size sunuyoruz.

Bu yazı ilginizi çekebilir. Toptan Bez Çanta Fiyat ve Modelleri

Şirketiniz İçin

Promosyon açısından bakıldığında, bez çanta işinizi sergilemek için idealdir. Marka logonuzu bir bez çantaya bastığınızda, firmanız her yerde insanlar tarafından görülecektir. Bir bez çantanın işletmeniz için harika olmasının aşağıdaki nedenlerine göz atın.


Logo için Geniş Alan

Bez çantanın her iki yanındaki geniş yüzey alanı, istediğiniz her şeyi basabilmeniz için büyük bir alan sağlar. Mağazacılık söz konusu olduğunda çantanın harika bir bileşenidir ve logonuzun öne çıkmasını çok kolaylaştırır!


Baskı için Harika

Bez çantaların düz yapısı, aynı zamanda üzerine baskı yapmayı inanılmaz derecede kolaylaştırır. Bez çantaların çeşitli baskı makinelerine yerleştirilmesi inanılmaz derecede kolay olabilir. Bu, üretim maliyetini düşürür ve potansiyel müşterilere vermek için daha fazlasını yapabileceğiniz anlamına gelir!


Ucuz

Basit malzemelerden oluştukları ve desenleri çok kolay yeniden üretilebildiği için bez çantalar ucuz olma eğilimindedir. Daha önce tartışılan basit baskı işlemi nedeniyle, bu eleman diğer ürünlerin imalatına kıyasla da ucuzdur.


Sürdürülebilir

Bez çantalar genellikle geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılır ve onları verme kararınızı etik bir karar verir. Aynı zamanda uzun ömürlü oldukları için uzun yıllar çeşitli nedenlerle kullanılmaları mümkündür.


Müşteriniz İçin

Bez çantalar sadece işletmeniz için ticari açıdan ideal olmakla kalmaz, aynı zamanda tüketici için de harikadır. Bir bez çanta kullanmanın müşteri için birçok avantajı vardır, aşağıdan kontrol edin.


İçine çok şey sığdırabilirsin

Müşterileriniz için avantajlar söz konusu olduğunda, bez çantaların inanılmaz derecede geniş olduğu göz ardı edilemez. Alışveriş veya dışarıda bir gün geçirmek için mükemmel olan bu ürün, ihtiyacınız olan her şeyi şirketinizin markalı çantasına sığdırabileceksiniz.


üniseks

Bez çantalar sadece kadınlar için değil! Bir tote çantanın basit makyajı, onları herkes için harika bir hale getirir. Erkek ya da kadın, bu geniş, çevre dostu promosyon ürününden harika bir şekilde yararlanabilir.


Çok yönlü

Bez çantalar her durum için kullanılabilir. Düzenli olarak yedek alışveriş poşetleri olarak görülürler, ancak bu onların tek kullanım alanı değildir! İş yeri için bir spor çantası, plaj çantası ve hatta bir çantaya ihtiyacınız varsa, bez çantalar gerçekten her yerde kullanılabilir. Çok yönlülüklerini daha da artırmak için, birçok bez çanta artık tersine çevrilebilir ve size tek bir üründe iki çanta ve iki markalama fırsatı sunar.


Yıkanabilir

Küçük gibi görünebilir, ancak çoğu bez çanta yıkanabilir. Hatta birçoğu çamaşır makinesine atılıp yepyeni bir görünüme kavuşabilir - daha ne istiyorsunuz!


Avrupa Çanta Promosyon Çanta Üreticisi

Bez çanta size ve yeni işinize uygun değilse, sektöre yönelik daha fazla alternatif bulmak için diğer blog yazılarımıza veya promosyon çanta çeşitlerimize göz atın. Sektörünüze uygun doğru ürünü seçmek, pazarlamanızın tüketiciler tarafından aynı disiplinde görülmesini ve kullanılmasını sağlamak için çok önemlidir. 0(212) 659 08 80 - 0(212) 505 13 88 numaralı telefonu arayarak Avrupa Çanta ekibiyle iletişime geçebilir veya alternatif olarak info@avrupacanta.com e-posta adresinden bize yazabilirsiniz