Menu
SEPETİM

Seyahat ve Spor Çantası


Seyahat çantaları, yolculuklar sırasında ihtiyaç duyulabilecek eşyaları taşımak için tasarlanmış çantalardır. Özellikleri arasında:

Büyüklükleri: seyahat çantaları genellikle kabin boyutunda olmalıdır, böylece hava yolu şirketleri tarafından uygulanan boyut kısıtlamalarını karşılamak için kullanılabilir.

  1. Dizayn: seyahat çantaları genellikle çoklu bölmeler ve çeşitli ceplere sahip olmalıdır. Bu bölmeler, pasaport, cüzdan, telefon, tablet gibi önemli eşyaların ayrı ayrı saklanmasını sağlar.
  2. Dayanıklılık: seyahat çantaları genellikle yolculuk sırasında çeşitli koşullara maruz kalacağından dayanıklı malzemelerden yapılmalıdır.
  3. Sırt ve omuz askıları: seyahat çantaları genellikle sırt ve omuz askılarına sahip olmalıdır, böylece yolculuk sırasında rahat bir şekilde taşınabilir.
  4. Su geçirmezlik: seyahat çantaları genellikle su geçirmez olmalıdır. Bu, yolculuk sırasında yağmur veya suya maruz kalması durumunda eşyalarınızın suya girmeyeceği anlamına gelir.
  5. Ağırlık: seyahat çantaları genellikle hafif olmalıdır, böylece yolculuk sırasında çok fazla yük taşımamak gerekir.
  6. Renk ve desen: seyahat çantaları, çeşitli renk ve desenlerde sunulabilir, böylece kişinin zevkine ve tarzına uygun bir seçenek bulunabilir.

Spor çantaları, günümüzde çok popüler olan ve çeşitli spor aktivitelerinde kullanılan çantalardır. Özellikleri arasında; dayanıklı ve suya dayanıklı malzeme kullanılması, hava geçirgenliği sağlaması, geniş ve iç hacmine sahip olması, ayrı bölmeler içermesi, kolay taşınabilirliği sağlaması, rahat ve ergonomik bir tasarıma sahip olması yer alır. İyi bir spor çantası, kullanıcının ihtiyacı olan tüm malzemeleri ve ekipmanları taşımasına olanak tanırken aynı zamanda rahat ve konforlu bir kullanım sunar.

Promosyon olarak spor çantası vermek, potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek ve onların marka farkındalığını arttırmak için iyi bir seçenek olabilir. Spor çantaları, sağlıklı yaşam tarzını benimseyen ve aktif olan insanlar için oldukça yararlıdır. Bu nedenle, spor çantası promosyonları, hedef kitle olarak aktif ve sağlıklı yaşam tarzı benimseyen insanlar için uygun olabilir. Ayrıca, spor çantaları kullanım amaçlarına göre çeşitlilik gösterir, örneğin: fitness, yürüyüş, koşu, bisiklet gibi. Bu nedenle, işletmenin promosyon olarak vermek istediği çantanın amacına ve hedef kitlesine uygun olması önemlidir.

Ürün Kodu: AV1323
Spor ÇantaEl Tutma Ve Omuz Askı Aparatı600 D ve 420 D Kumaş Alternatifiİstenilen Renklerde ve Kombinasyonda Üretim İmkanıKurumunuza Ve Firmanıza ÖzelSerigrafi, Transfer Baskı Ve Nakış İmkanıBu Kategoride Yer alan Ürünlerimizin İmalat Süreci Ortalama 10 GündürAnlık Yoğunluklara Göre Bu Süreler Değişe..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)