Menu
SEPETİM

Ağzı Büzgülü Hediye Torbası

Ağzı Büzgülü Hediye Torbası
Ağzı Büzgülü Hediye Torbası
  • Stok Durumu: 1
  • Ürün Kodu: Elyaf025
  • SKU: Adet
0,00 TL
Kdv dahil: 0,00 TL
Toptan alımlarınız için lütfen arayınız - 0212 505 13 88

Promosyon ağzı büzgülü hediye torbası

 

15x20 cm ebat

80 gr tela bez kumaş

 

Farklı adet ve ebatlardaki fiyat istekleriniz için iletişim kısmındaki mail adresimize mail atarak fiyat isteyebilirsiniz. 

 

Ağzı büzgülü mini hediye torbası sipariş vermeyi düşünüyorsanız veya fiyat bilgisi almak istiyorsanız, sipariş adedinizi, çanta üzerine basılacak görseli ve ebat bilgisi ile birlikte iletişim kısmında bulunan e-mail adresimize lütfen e-mail atınız. Baskıdaki renk sayısı, basılacak görsele göre baskı tekniği ve sipariş adedi fiyatı etkileyen unsurlardır. Müşteri temsilcimiz aynı gün içerisinde en kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlayacaktır. 

 

Promosyon ağzı büzgülü mini hediye torbaları genelde ucuz olması açısından 80 gr. elyaf kumaştan üretilmektedir. Su geçirmez imperteks kumaş veya ham bez kumaştan da üretim yapmak mümkündür. İpli bez torbaları içerisine koymayı düşündüğünüz ürün ebadı ile alakalı olarak istediğiniz büyüklükte yaptırabilirsiniz. Ağzı büzgülü mini hediye torbaları çantaları elde veya çamaşır makinesinde yıkamanızda mahsur yoktur, ürünün yıkanması üzerindeki baskının çıkmasına sebep olmaz.

 

Ağzı büzgülü mini hediye torbaları çantaların ortalama imalat süreleri bir haftadır, işin önemine göre daha erken de verilebilir. Logonuzdaki renk sayısına göre bir renk veya çok renkli baskılar yapılabilmektedir. Basılacak görsele göre farklı baskı teknikleri kullanılabilir. Baskı çantanın bir yüzüne dilerseniz iki tarafına da yapılabilir. Çanta üzerine basılacak görsel çantanın bir kısmına veya tamamını kaplayacak şekilde basılabilmektedir. Ekonomik olması açısından Genelde tek tarafa tek renk baskı tercih edilmektedir, 

 

Ağzı büzgülü mini hediye torbaları çantalar Promosyon amaçlı Fuar ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir Promosyon ürünüdür, 

 

Şirketinizin konumuna göre ürünleri teslim edebiliriz veya anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile tüm Türkiye'ye ulaştırmaktayız.