Menu
SEPETİM

İpli Cepli Ham Bez Çanta

İpli Cepli Ham Bez Çanta
İpli Cepli Ham Bez Çanta
  • Stok Durumu: 1
  • Ürün Kodu: Hambez012
  • SKU: Adet
0,00 TL
Kdv dahil: 0,00 TL
Toptan alımlarınız için lütfen arayınız - 0212 505 13 88
En: 35 cm
Yükseklik: 45 cm 
Renkli bez kumaş
2 taraftan ip boğmalı ve cepli
Farklı renk seçenekleri
İmalat süresi 7 gün
Yerli kumaş ve yerli imalat.

Stoklu ürün değildir, sipariş üzerine üretilmektedir. En az sipariş miktarı 250 adettir.

İpli bez çanta sipariş vermeyi ve fiyat teklifi almak istiyorsanız, sipariş miktarını, baskı görseli ve çanta ebadını lütfen mail atınız. Baskıdaki renk sayısı, baskı tekniği ve sipariş adedi fiyatı etkileyecektir. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Fiyatlarından dolayı İpli ham bez sırt çantalarında en çok tercih edilen kumaş kalınlıkları 46 tel/140 gr/m2 ağırlığındadır. Daha kalın kumaşlar ile de ipli bez torba ve ipli boğmalı sırt çantası modelleri üretilebilmektedir. Büzgülü bez torbaları baskısız olarak ta sipariş verebilirsiniz. Farklı renklerde bez kumaşlar tercih edilebilir.

İpli büzgülü renkli bez sırt çantalarının ortalama imalat süreleri bir haftadır. Baskıdaki renk sayısına göre birçok baskı tekniği tercih edilebilir. Çantanın bir veya iki tarafına da baskı yapılabilir. 

Renkli İpli bez çanta imalatı %100 pamuk kumaştan yapılmaktadır. Pamuk bez kumaşlar geri dönüştürülebilir ve doğa dostu olduklarından dolayı en bez çanta imalatında çok tercih edilen kumaş türüdür. Bez çanta kumaşları kendi doğal ham renklerindedir. İsteğe bağlı olarak Ham renkteki bez kumaşlar istenilen pantone rengine boyandıktan sonra baskı yapılabilir. Bez kumaş boyama işlemi çanta fiyatını etkileyeceği için çok fazla tercih edilmemektedir. 

Bez ipli çantalar elde veya makinede yıkanabilir. Yıkama işlemi baskının çıkmasına sebep olmaz. Her yıkamada bir miktar solma olabilir. 

İpli büzgülü renkli bez torbalar ve ipli bez sırt çantaları Promosyon amaçlı Fuar ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir çanta türüdür.

Avrupa Çanta İmalat yeri İstanbul’dur ve %100 yerli imalat bir üründür. İmalathanemiz Küçükçekmece ilçesinde, satış ofisimiz ve showroom ise Bağcılar ilçesi istoç toptancılar sitesindedir.

Ürünlerimiz istoç adresimizden anlaşmalı olduğumuz kargo veya ambar şirketleri ile ekonomik fiyatlara Tüm Türkiye’ye sevk edilebilmektedir.