Menu
SEPETİM

Soğutucu Çanta

Soğutucu Çanta
Soğutucu Çanta
Soğutucu Çanta
Soğutucu Çanta
Soğutucu Çanta
  • Stok Durumu: 1
  • Ürün Kodu: AV016
0,00 TL
Kdv dahil: 0,00 TL
Toptan alımlarınız için lütfen arayınız - 0212 505 13 88

Soğutucu Çanta

Promosyon amaçlı termos çantaların fiyatları sipariş âdetine göre ve çantanın büyüklüğüne değişmektedir.Fiyatlandırma 500 adet için yapılmıştır. Daha düşük adetlerde de sipariş verebilirsiniz. Daha düşük veya daha yüksek adetlerde fiyatlar değişecektir.Stoklu ürün değildir. Sipariş üzerine üretilmekte olup en az sipariş adedi 200 adettir.

Fiyatlara baskı ücreti ve %8 KDV dâhil değildir.20x17x14 cm ebadında, kapasite olarak 6 adet yarım litrelik hazır meşrubat kutusu sığacak büyüklüktedir.Promosyon Soğutucu çantalara imalat esnasında kurumsal firmaların logolarını basmak mümkündür. Firmalar tarafından reklam amaçlı logo baskılı olarak tercih edilmektedir.

Çanta üzerine yapılacak olan logolardaki renk sayısı ve baskı tekniği de fiyatı etkileyebilecek unsurlardandır. Genellikle tek renkli veya çok renkli serigrafi baskı tekniği kullanılmaktadır. Tercihe veya basılacak görsele göre transfer baskı da yapılabilir.Soğutucu Çantalar ve soğuk tutan çantalar soğuk ve sıcağı belirli bir süre muhafaza edebilen çantalardır.

Dış kumaşın içerisine kaplanan özel bir malzeme sayesinde malzemenin de kalite ve yoğunluğu ile alakalı olarak 4 saate kadar sıcağı ve soğuğu muhafaza edebilirler. Yaz aylarında soğuk meşrubat veya diğer gıdaların ısınmasını engellemek için, kış aylarında ise yine sıcak çay gibi meşrubatların soğumasını engellemek için kullanılmaktadır.

Diğer adı ile piknik Çantaları genellikle yaz aylarında pikniklerde çokça kullanılmaktadır. Piknik Çantalarını içerisine konulacak gıdaların çokluğuna ve kullanım alanına göre her ebatta üretmek mümkündür.Soğutucu Termos çantaların dış kumaşları genellikle elyaf tela nonwoven kumaşlardan üretilmektedir.