Menu
SEPETİM

Laptop Kongre Çantası

Laptop Kongre Çantası
Laptop Kongre Çantası
Laptop Kongre Çantası
Laptop Kongre Çantası
Laptop Kongre Çantası
Laptop Kongre Çantası
Laptop Kongre Çantası
Laptop Kongre Çantası
Laptop Kongre Çantası
Laptop Kongre Çantası
Laptop Kongre Çantası
  • Stok Durumu: 1
  • Ürün Kodu: AV6900
  • SKU: Adet
0,00 TL
Kdv dahil: 0,00 TL
Toptan alımlarınız için lütfen arayınız - 0212 505 13 88
200 adet ve üzeri siparişlerinizde kumaş rengi, astar rengi veya fermuar rengi değiştirebilir. Stoklu bir üründür, Baskı ücreti ve %10 KDV fiyatlara dahil değildir.
Çantanın dış kısımları keten imperteks kumaş, astarlar 270 denye kumaştan üretilmiştir. Çanta ebadı 30x40x8 cm büyüklüğündedir.
Çanta fermuarlı 2 ön bölme ve 1 üst bölümden oluşmaktadır, Çantanın iç kısmında laptop bölmesi vardır.
Çanta gövdeleri 8 mm kalınlığında köpük ile desteklenmiştir, Tip 8 kalitesinde fermuar kullanılmıştır. 
 
Laptop kongre çantaları imalat süreleri bir haftadır, işin önemine göre daha erken de verilebilir. Logonuzdaki renk sayısına göre bir renk veya çok renkli baskılar yapılabilmektedir. Basılacak görsele göre farklı baskı teknikleri kullanılabilir. 
 
Laptop kongre çantaları Promosyon amaçlı kongre ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir Promosyon ürünüdür, 
 
Şirketinizin konumuna göre ürünleri teslim edebiliriz veya anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile tüm Türkiye'ye ulaştırmaktayız.

Promosyon Laptop ve Evrak Çantalarını; müşterilerimizin istedikleri model renk ve boyutlarda üretebilmekteyiz. Web sitemizde olmayan, Örneği sizde olan modeller için de bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Promosyon Laptop ve Evrak Çantası Nedir?
Laptop ve evrak çantaları dizüstü bilgisayarınızı veya önemli evraklarınızı taşımak ve korumak içindir, promosyon laptop veya promosyon evrak çantası ebatları bilgisayarınızın büyüklüğüne göre değişmektedir. Genelde Kongre ve Sempozyum gibi etkinliklerde tercih edilmesinin yanı sıra fiyat ve kalitesine göre tüm firmaların zaman zaman ihtiyaç duyduğu bir promosyon ürünüdür.

Promosyon Laptop ve evrak çantaları genelde su geçirmez imperteks kumaştan üretilmektedir. Promosyon Çantalarda Baskı türü olarak genelde serigrafi tercih edilse de nakış baskı yöntemini de tercih edenler olmaktadır.  Standart modellerimiz dışında müşterilerimizin istediği model ve kalitede promosyon çanta üretebilmekteyiz. Promosyon Kongre ve sempozyum çanta fiyatları genelde adet ve kalite bazlı olarak değişmekte olup ortalama 10 TL ile 50 TL arasında değişmektedir.