Menu
SEPETİM

Renkli Ham bez Çanta

Renkli Ham bez Çanta
Renkli Ham bez Çanta
Renkli Ham bez Çanta
Renkli Ham bez Çanta
Renkli Ham bez Çanta
  • Stok Durumu: 100000
  • Ürün Kodu: Hambez011
0,00 TL
Kdv dahil: 0,00 TL
Toptan alımlarınız için lütfen arayınız - 0212 505 13 88

En: 35 cm

Yükseklik: 40 cm 

46 tel/140 gr. renkli ham bez kumaş

Uzun saplı model

İmalat süresi 7 gün

 

Farklı adet ve ebatlardaki fiyat istekleriniz için iletişim kısmındaki mail adresimize mail atarak fiyat isteyebilirsiniz.


Renkli ham bez çanta sipariş vermeyi düşünüyorsanız veya fiyat bilgisi almak istiyorsanız, sipariş adedinizi, çanta üzerine basılacak görseli ve ebat bilgisi ile birlikte iletişim kısmında bulunan e-mail adresimize lütfen e-mail atınız, Kısa sap mı yoksa uzun saplı mı olacağını belirtmeyi de unutmayınız. Baskıdaki renk sayısı, basılacak görsele göre baskı tekniği ve sipariş adedi fiyatı etkileyen unsurlardır. Müşteri temsilcimiz aynı gün içerisinde en kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlayacaktır. 

 

Promosyon Renkli ham bez çantalarda kullanılan kumaş kalınlıkları ortalama 46 tel/140 gr/m2 ağırlığındadır. Renkli ham bez çantaların Kulp uzunluklarını omuzdan askılı uzun saplı veya el tutmalı kısa saplı olarak tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen ebat 35x40 cm büyüklüğündedir. Yatay ve dikey olarak farklı ebatlarda üretim yapmak mümkündür. 

 

Renkli ham Bez çantaların ortalama imalat süreleri bir haftadır, işin önemine göre daha erken de verilebilir. Logonuzdaki renk sayısına göre bir renk veya çok renkli baskılar yapılabilmektedir. Basılacak görsele göre farklı baskı teknikleri kullanılabilir. Baskı çantanın bir yüzüne dilerseniz iki tarafına da yapılabilir. Çanta üzerine basılacak görsel çantanın bir kısmına veya tamamını kaplayacak şekilde basılabilmektedir. Ekonomik olması açısından Genelde tek renk tek taraf baskı tercih edilmektedir, 

 

Renkli ham bez çantalar geri dönüşümlü ve çevreci bir ürün olduğundan dolayı en çok tercih edilen çanta türlerindendir. Renkli ham bez çantalar ham doğal renkteki ham bez kumaşların istenilen renkte boyanması ile elde edilmektedir. Renkli ham bez çantaları elde veya çamaşır makinesinde yıkamanızda mahsur yoktur, ürünün yıkanması üzerindeki baskının çıkmasına sebep olmaz.

 

Renkli ham bez çantalar Promosyon amaçlı Fuar ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir Promosyon ürünüdür, 

 

Şirketinizin konumuna göre ürünleri teslim edebiliriz veya anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile tüm Türkiye'ye ulaştırmaktayız.