Menu
SEPETİM

Özel Baskılı Cepli Bez Çanta

Özel Baskılı Cepli Bez Çanta
Özel Baskılı Cepli Bez Çanta
  • Ürün Kodu: hambez034
  • SKU: Adet
0,00 TL
Kdv dahil: 0,00 TL
Toptan alımlarınız için lütfen arayınız - 0212 505 13 88
32x45 cm ebat
Renkli ham bez pamuk kumaş
2 taraf komple baskı imkânı
İmalat süresi 7 gün
Metal halka, kuş gözü
Farklı renk ve farklı kumaş türü seçenekleri
Yerli kumaş, yerli imalat

Stoklu ürün değildir, sipariş üzerine üretilmektedir. En az sipariş miktarı 250 adettir.

Full ofset veya emprime baskılı ve cepli İpli çanta sipariş vermeyi ve fiyat teklifi almak istiyorsanız, sipariş miktarını, baskı görseli ve çanta ebadını lütfen mail atınız. Baskıdaki renk sayısı, baskı tekniği ve sipariş adedi fiyatı etkileyecektir. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Fiyatlarından dolayı İpli ve cepli bez çantalarda en çok tercih edilen kumaş kalınlıkları 46 tel/140 gr/m2 ağırlığındadır. Daha kalın kumaşlar ile de ipli bez torba ve ipli boğmalı sırt çantası modelleri üretilebilmektedir. Büzgülü bez çantaları baskısız olarak ta sipariş verebilirsiniz. Farklı renklerde bez kumaşlar tercih edilebilir.

Ofset baskılı büzgülü bez çantaların ortalama imalat süreleri bir haftadır. 

Promosyon İpli bez çanta imalatı %100 pamuk kumaştan yapılmaktadır. Pamuk bez kumaşlar geri dönüştürülebilir ve doğa dostu olduklarından dolayı en bez çanta imalatında çok tercih edilen kumaş türüdür. Bez çanta kumaşları kendi doğal ham renklerindedir. İsteğe bağlı olarak Ham renkteki bez kumaşlar istenilen pantone rengine boyandıktan sonra baskı yapılabilir. Bez kumaş boyama işlemi çanta fiyatını etkileyeceği için çok fazla tercih edilmemektedir. 

Renkli baskılı bez çantalar elde veya makinede yıkanabilir. Yıkama işlemi baskının çıkmasına sebep olmaz. Her yıkamada bir miktar solma olabilir. 

İpli büzgülü renkli bez torbalar ve ipli bez sırt çantaları Promosyon amaçlı Fuar ve Sempozyum gibi Her Türlü etkinliklerinizde kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı bir çanta türüdür.

Avrupa Çanta İmalat yeri İstanbul’dur ve %100 yerli imalat bir üründür. İmalathanemiz Küçükçekmece ilçesinde, satış ofisimiz ve showroom ise Bağcılar ilçesi istoç toptancılar sitesindedir.

Ürünlerimiz istoç adresimizden anlaşmalı olduğumuz kargo veya ambar şirketleri ile ekonomik fiyatlara Tüm Türkiye’ye sevk edilebilmektedir.