Menu
SEPETİM

Deprem Ve İlk Yardım Çantası


Deprem ve ilk yardım çantaları, deprem anında müdahale edebilmek için gerekli olabilecek malzemelerin bulunduğu bir çanta olarak kullanılır. Bu malzemeler arasında, el feneri, bileklik fener, el yıkama malzemeleri, ilk yardım malzemeleri, su filtresi, su şişesi, enerji barı, termos, kompas, harita, radyo, çakmak, bıçak, plastik bez, gaz maske, önlük, eldiven, bandaj, gibi önemli ekipmanlar bulunur. Bu ekipmanlar, deprem anında hayatta kalmak için gerekli olan temel ihtiyaçları karşılamak için kullanılabilir. Ayrıca deprem anında, çevrede oluşabilecek yangınların önüne geçmek veya yaralanmaların ilk müdahalesini yapmak için de bu çantalar kullanılır.

Promosyon olarak deprem ve ilk yardım çantası vermek, bir işletme için ciddi bir sosyal sorumluluk projesi olarak değerlendirilebilir. Deprem riski taşıyan bölgelerde yaşayan müşterilerin güvenliğini düşünen bir işletme, deprem ve ilk yardım çantası promosyonu ile müşterilerine hayat kurtarıcı ekipmanlar sunabilir. Ayrıca, deprem ve ilk yardım çantalarının içerisinde yer alan ürünler, çanta için alternatif kullanım alanlarına da sahip olduğu için müşterilerin günlük hayatlarını kolaylaştırabilir. Örneğin su filtresi, su şişesi, enerji barı ve termos gibi ürünler, müşterilerin seyahatlerinde ya da doğa yürüyüşlerinde güvenli bir şekilde su ihtiyacını karşılamak için kullanılabilir. Bu sebeple deprem ve ilk yardım çantası promosyonu, işletmenin müşterilerine kalıcı bir değer sunmasını sağlar.

Ürün Kodu: AV112
Deprem çantasını boş veya dolu olarak alabilirsiniz. Satışlarımız toptandır. Promosyon deprem çantası üzerine logo baskı yaptırarak hediye edebilirsiniz. Firma olarak sadece çanta kısmının üreticisiyiz, çanta içindeki ilk yardım malzemeleri ve deprem anında gerekli olabilecek diğer malzemelerin üret..
0,00 TL
Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)