Soğuk günlerin sıklaşması ve göklerin daha sık açılmasıyla birlikte, yalnızca markanızı tanıtmakla kalmayan, aynı zamanda İngiliz ikliminde - özellikle yağmurda - cankurtaran olduğunu kanıtlayan çantalara bakmayı düşündük! Su geçirmez çantaları inceleyelim

Su geçirmez ve suya dayanıklı stiller, omuz askılı çantalardan plaj çantaları ve sırt çantalarına kadar çeşitlilik gösterir. Mevcut çeşitli türlere, harika oldukları durumlara ve promosyon aracı olarak nasıl kullanılabileceğine göz atacağız.

Geçtiğimiz birkaç yıl, su geçirmez çantalara olan talebin arttığını gördü. Bunlar iki temel kategoriye ayrılabilir - özel su geçirmez çantalar ve nemli koşullarda gönül rahatlığı sağlayan günlük çantalar - örneğin su geçirmez astarlı bir dizüstü bilgisayar sırt çantası.

Geleneksel tarzdaki su geçirmez çanta - örneğin suya dayanıklı bir alışveriş çantası - etkinlikler için veya ömür boyu bir çanta olarak kullanılabilir, ancak bonus özelliği ile tüketiciler için ekstra çekiciliğe sahiptir.

Peki, suya dayanıklı veya su geçirmez çantalar hangi ek faydaları sağlar ve pazarlama kampanyanıza nasıl daha fazla değer katabilirler?Promosyon Su Geçirmez Çantalar

Açık olan ilk faktör, bir etkinliği yürüttüğünüz sezondur. Yaz aylarında, pamuklu bir çanta genellikle tüm kutuları işaretler. Ancak bir kış konferansı planlıyorsanız, kanvas çanta promosyon ürünü için pratik bir çözüm olmayabilir. Etkinlik içeride olsa bile, katılımcılar bir çanta dolusu güzellikle ayrılırken yine de unsurlarla yüzleşmek zorunda kalabilir.

Ancak yaz çok daha iyi olmayabilir. İstatistiksel olarak, Wimbledon Fortnight'ın - kesinlikle bir yaz etkinliği - hepimizin bildiği ve sevdiği şiddetli sağanak yağışların bir sonucu olarak yılın en yağışlı iki ayı olduğunu biliyor muydunuz?

Unsurları uzaklaştırabilecek markalı bir alışveriş çantası sağlamak, tanıtımınıza daha fazla değer katabilir ve rakiplerinizden bir adım önde olmanıza yardımcı olabilir. İster bir konferans, ister ticaret fuarı veya bir festival olsun, kuru çantalar müşterilerinizin içindekileri güvende tutuyorsa, müşterilerinizin yanından yalnızca olumlu bir izlenim bırakarak uzaklaşabilirler.

Daha sonra gelecekteki kullanımın ek avantajlarına sahip olursunuz. Hepimizin bildiği gibi, iyi bir çanta alıcı tarafından çok sevilir ve mağazadan işe, üniversiteden spor salonuna veya yüzmek için su geçirmez bir çantaya kadar çok uzaklara gidebilir.

Hava koşullarına dayanıklı olmanın sağladığı ek fayda, çantanın yalnızca tüm yıl boyunca daha sık kullanılmasını sağlayacaktır. Ayrıca, kum, kir ve suyu uzakta tutarak promosyon ürününüzün plaj veya yüzme havuzu gibi yerlere potansiyel erişimini artırabilir.


Birçok Tarz, tek amaç

Daha kurumsal veya iş ihtiyaçlarına uygun çantalar da su sıçramasına dayanıklı olmaktan yararlanabilir. Personele veya en iyi müşterilerinize hediye girişiminin bir parçası olarak sağlanan bir dizüstü bilgisayar ve tablet çantası veya bir sırt çantası olsun.

Her durumda, örneğin sızdıran bir su şişesinden kaynaklanan su hasarı riskini ortadan kaldıran suya dayanıklılığın ek pratikliği, yalnızca algılanan değeri iyileştirerek personelin moralini veya müşteri sadakatini artırabilir.

Yelpazenin diğer ucunda, artık sadece eşyaları sudan uzak tutmak amacıyla baskılı çanta tasarımları var. Varsayılan olarak, bunlar kendilerini promosyon pazarlaması içindeki daha spesifik fırsatlara borçludur. Çok yönlülük açısından çok üst sıralarda olmayabilirler ama yaptıkları işte iyidirler.

Bunu vurgulamak için, birkaç belirli öğeye ve bunların doğru koşullarda bir promosyon aracı olarak nasıl çalışabileceklerine bakalım.

İlk olarak, giderek daha popüler hale gelen su geçirmez poşetler ne olacak? iPhone veya Galaxy s8'iniz için su geçirmez telefon kılıfından tablet veya kamera için uygun boyutta bir plastik torbaya kadar çeşitli boyutlarda gelirler ve su geçirmez bir contaya sahiptirler.

Elektronik ürünler için su geçirmez çantalar, havuzda veya plajda değerli eşyalara bakmak için harikadır, ayrıca şeffaf malzemeden yapıldıkları için şnorkel yaparken fotoğraf çekmek gibi su altında elektronik eşyaları çekmek için kullanılabilirler.

Bir tatil veya tur şirketi, bir teknoloji firması veya sosyal medya kuruluşu işletiyorsanız, bunlar müşterileriniz için mükemmel hediyeler olabilir. Bir etkinlikte eşantiyonlar veya satın alma ile birlikte ücretsiz bir hediye olabilirler. Halkın tatilde değerli anlarını yakalamasına izin vermek, genel imajınızı büyük ölçüde artıracaktır. Hatta sosyal medya trendleri oluşturmak için iyi çalışabilirler - müşterileri daha önce sınırların dışında olan fotoğrafları çekmeye ve bunları tanımlanmış bir hash etiketi kullanarak yayınlamaya teşvik edin.Sadelik Anahtardır

Su altı fotoğrafçılığının yanı sıra, festivaller gibi yağmura duyarlı etkinliklerde - eşantiyon olarak veya ticari standlarda satış için - su geçirmez poşetler kullanılabilir. Kalabalık bir etkinlik sırasında telefonunuzu ve cüzdanınızı kuru ve boynunuza asmak, onları tekrar tekrar kullanılabilecek, markanızı taşıyan ve tanıtan pratik bir aksesuar haline getirir.

Su geçirmez çantaların yanı sıra basit spor tarzı su geçirmez sırt çantalarının popülaritesi hızla arttı.

Bu çantalar tasarımı gereği basittir - genellikle bir ana bölmeye sahiptir, ancak su geçirmez katlanır fermuar mekanizmasına sahip sağlam brandadan yapılmıştır. Basit tasarım, büyük, kesintisiz düz alanlarla, büyük bir markalama potansiyeli sundukları anlamına gelir ve bir şirket logosunun büyük, görünür baskısı için idealdir.

Bu tarz genellikle alışverişçi tarzı bir çantadan biraz daha pahalıdır, ancak yine de uygun fiyatlıdır. Doğru kullanıldığında çeşitli endüstrilere bir promosyon aracı olarak hizmet edebileceğine inanıyoruz, bariz bir örnek, personel ve müşteriler için kuru çanta sırt çantasını tercih eden bir tatil ve turizm şirketidir.

İnşaat sektöründe de potansiyel görüyoruz. Şirketler, çalışanlarına alet, giysi veya su şişesi gibi günlük temel ihtiyaçlarının yanı sıra tüm yıl boyunca kuru kalmalarını sağlayan daha dayanıklı bir takım çantası sağlayabilir.

Yılın hangi döneminde olursa olsun, su geçirmez ve suya dayanıklı çantaların muazzam bir potansiyele sahip olduğu açıktır. Bir promosyon çantası olarak kışın bariz bir kazanan olabilirler. Ancak, çantanın dışında düşünürseniz, markanıza değer katarak ve daha fazla görünürlük ve daha iyi yatırım getirisi sağlayarak ek faydalar elde edilebilir.