Promosyon Plaj Çantaları

Yaz plaj günleri için plaj çantalarının en ideal ve gerekli ürün olduğu artık evrensel bir onay haline geldi. Anneler için, çocuklarınız birbirlerinin yüzlerinde kıkırdayan kum etrafında koşarken ve birbirlerini okyanusa doğru iterken, plaj çantası sizi aklı başında tutan tek şeydir. Gençler için, plaj çantası bronzlaşma losyonları, güneş koruyucu losyonlar, örtücüler, kitaplar, kulaklıklar, vb. İçin bir gerekliliktir. Genel olarak, kaç yaşında veya ne kadar genç olursanız olun, hepsini tutmak için dayanıklı bir çantaya ihtiyacınız olacak plaj ihtiyaçlarınız. Avrupaçanta, benzersiz örgü malzemesi, iki tonlu tasarımı ve keskin grafikleri nedeniyle “çantanın dışında düşünen” bu plaj çantalarını özelleştiriyor. Çanta mülayim promosyon hissi vermez; daha ziyade perakende, moda ileri bir his verir. Avrupaçanta, olağanüstü bir promosyon ürünü oluşturmak için en karmaşık tasarımlarla bile çalışacaktır. Herhangi bir logoyu alacağız ve bir moda markası gibi görünmesini sağlayacağız, bu yüzden bunları gerekli ve sıradan promosyon plaj çantalarından tasarlamak, oluşturmak ve dağıtmak için Avrupaçanta ile iletişime geçin.


Bu yaz kurumsal logolarla özel markalı çok çeşitli plaj çantalarımız var. Genellikle işletmeler çanta sipariş etmeyi düşündüklerinde, dokuma olmayan çantalar, lap top çantalar ve sırt çantaları düşünmeye eğilimlidirler. Ancak açık hava için plaj tanıtım çantaları aslında harika bir alternatif.


Sürprizlerle Dolu Çanta: Ismarlama promosyon çantası neden işletmenize fayda sağlayabilir?


Promosyon çantası, perakende sektörü, markalar ve marka şirketleri, hayır kurumları, konseyler, atık yetkilileri, çevrimiçi işletmeler ve hizmet endüstrileri için çalışan esnek bir pazarlama aracıdır.

İş hedeflerinizi düşünün. Satış gelirinizi artırmanın ve kârı artırmanın, marka ve müşteri sadakati yaratmanın veya işinizi daha geniş bir kitleye pazarlayıp tanıtmanın yollarını mı arıyorsunuz?


Bir promosyon çantası, tüm bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olabilir. 


1. İmperteks Plaj Çantası kadın çantası - Logonuz ile en iyi promosyon Plaj kadın çantaları
Herhangi bir yaz günü gezisine veya plaj partisine sağ ayakla başlamak için mükemmel bir üründür. Bu özel çevre dostu dokuma olmayan plaj kılıfları geri dönüştürülmüş (ve geri dönüştürülebilir) polipropilenden yapılır. Oldukça büyüktürler ve havlular, güneş kremi, seyahat kupalar, plaj battaniyeleri ve diğer önemli sahil aksesuarları için geniş depolama alanı sunarlar. Bu toptan iki tonlu plaj çantaları, cesur kontrast renkleriyle bol miktarda görsel izlenim kazanacağından emin. Kullanıcılar, sağlanan geniş baskı alanını kullanarak dikkat faktörünü daha fazla kullanabilirler. Bu özel geri dönüştürülmüş plaj çantaları, 12 inç genişliğinde ve 8 inç yüksekliğinde bir baskı alanına sahiptir. Tek renkli bir baskı standart olarak gelir, ancak yükseltme seçenekleri olarak ikinci bir baskı rengi ve tam renkli logo tasarımları mevcuttur.


2. Rips Kumaş - Özelleştirilebilir Plaj ve Tekne Bez Çantalar
Deniz, göl, okyanus veya nehirde bir gezinti planın bir parçasıysa, Rips Kumaş plaj çantası bir zorunluluktur. Rips Kumaştan yapılmış olan bu kişiselleştirilmiş kanvas bot çantaları  , işiniz için yeni sadık müşteriler puanı alan ciddi derecede zor müşterilerdir. Ultra sağlam yapıları ve 10cm kulpları ile ağır yükleri taşımalarına izin verecek şekilde üretilmiştir. Her biri, tutamaklar ve döşeme alanları boyunca altı farklı vurgu rengi seçiminizle güzelce zenginleştirilmiş klasik bir doğal tuval rengine sahiptir.