Çantaları promosyon amaçlı olarak kullanma fikri, birçok markaya cazip gelen ve onların bu amaç doğrultusunda girişimlerde bulunmasına olanak veren güzel fikirlerden biridir. Çantaların kendi bünyelerinde sahip olduğu çeşitlilik tüm markalara bu konuda istedikleri gibi tercihleri yapabilme şanslarını veriyor. Promosyon çanta seçiminde özellikle markalar, promosyon kongre ve sempozyum çantası ürünlerini severek ve memnun kalarak sıkça tercih edebiliyorlar. Bu çantalarda eşyalar en rahat ve korunaklı bir şekilde daima taşınabiliyor.

İçindekiler

 1. Promosyon kongre ve sempozyum çantası nasıl olmalıdır
 2. Promosyon kongre ve sempozyum çantası fiyatları?
 3. Promosyon laptop çanta üretimi
 4. Promosyon çantası ürün çeşitleri
 5. Promosyon ipli büzgülü çanta
 6. Promosyon ipli büzgülü çanta fiyatlarıPromosyon Kongre ve Sempozyum Çantası Nasıl Olmalıdır

Bu çantaları imal ederken mutlaka birbirinden farklı birçok unsurun göz önüne bulundurulması gerekiyor. Uzun süreli kullanım şansı verebilmesi için bu çantalarda dayanıklı ve kaliteli bir malzeme bileşeninin olması önem arz ediyor.

Bunun yanı sıra çantaların iç hacimleri ve ebatlarının kişilere rahatlık verecek şekilde güzel tasarlanması da yine önemli bir ayrıntı olarak öne çıkıyor.

Markanın logosunun ve adının da muhakkak tasarım esnasında çanta üzerine en uygun ve açıkça görülecek bir yere yerleştirilmesi gerekiyor. Bu türden unsurlara dikkat ederek her zaman ortaya iyi görünüme sahip bir promosyon kongre ve sempozyum çantasının çıkarılması mümkün olur.

Promosyon Kongre ve Sempozyum Çantası Fiyatları?

Kullanım yönünden çok güzel dinamikleri bünyesinde barındıran promosyon kongre ve sempozyum çantaları, tasarımsal özelliklerine bağlı olarak farklı türde fiyatlara sahip olabiliyorlar.

 1. Su geçirmez özellikte olmaları,
 2. Sırt askılarının olup olmaması,
 3. Metal saplı veya kumaş tasarım saplı olmaları,
 4. Tasarımında deri malzemesi barındırması,
 5. Evrak bölmeli veya tam açılır özelikte olup olmadıkları,

Genel olarak promosyon kongre ve sempozyum çantası ürünlerinin, bu türden bazı özelliklerine bağlı olarak fiyatları belirleniyor. Genel olarak fiyatlar 10 TL’den başlayarak 50 TL ve daha da yukarısına çıkabiliyor. Toptan alımlar her açıdan bu çantaların bütçeye uygun olarak temini noktasında daha iyi avantajlar sağlıyor.


Promosyon Laptop Çanta Üretimi

Laptoplar günlük yaşamda insanların daima ihtiyaç duydukları ve birçok işlerini güvenle yerine getirilebilmelerine olanak sağlayan harika teknolojiye sahip cihazlardır. Bu ürünlerin her zaman güvenle taşınabilmeleri için onlara uygun çantaların kullanımına ihtiyaç vardır.

Promosyon ürünleri tasarlama amacında olan markalar genel olarak bu önemli ihtiyacı bildiklerinden ötürü tercihlerini bazen laptop çantalarından yana kullanırlar. Kaliteli bir laptop çantası imalatı ile kendilerini en iyi şekilde tanıtacak ürünleri kullanıma sunarlar.

Promosyon Çantası Ürün Çeşitleri

Promosyon çantası ürünleri arasında laptop ve promosyon kongre ve sempozyum çantalarının dışında farklı türden seçenekler de vardır. Promosyon konferans çantası ürünleri bunlar arasında yer alanlardan bir başkasıdır.

Bunun dışında yine sıklıkla tercih edilen ve imalatı başarıyla yapılabilen postacı omuz askılı çantalar da yine oldukça iyi ürünler olarak promosyon amaçlı olarak kullanılırlar. Bu çantaların her biri çeşitli küçük eşyalar ve ayrıca evrakların taşınması noktasında insanlara güzel faydalar sağlarlar.


Promosyon İpli Büzgülü Çanta

Tasarımsal yapısı itibariyle kullanımı en rahat çanta türlerinden biri olan ipli büzgülü sırt çantaları, insanların oldukça sevdikleri ürünler arasında yer alıyor. İstenildiği katlanabilen ve her yere sığabilen bu çantalar günlük yaşamda pek çok konuda işe yarıyor. Promosyon amaçlı olarak bu çantalar markalara hedeflerine ulaşma kapsamında oldukça yardımcı olabiliyor.


Promosyon İpli Büzgülü Çanta Fiyatları

Tıpkı diğer çanta ürünlerinde olduğu gibi promosyon ipli büzgülü çanta fiyatları da onların bazı özelliklerine bağlı şekilde bir değişkenlik gösterebiliyor. Bu çantalarda kullanılan kumaşın kalitesi, boy ve ebat ölçüleri ve renkleri genel olarak fiyatların net şekilde belirlenebilmesine olanak sağlıyor.