Markanız veya İşletmeniz için neden promosyon çanta yaptırmalısınız?
Promosyon çantası, perakende sektörü, markalar ve marka şirketleri, hayır kurumları, kongreler, sempozyumlar, e-ticaret işletmeleri ve hizmet endüstrileri için çok iyi ve esnek bir pazarlama aracıdır.

İş hedeflerinizi düşünün. Satış gelirinizi artırmanın ve kârı artırmanın, marka ve müşteri sadakati yaratmanın veya işinizi daha geniş bir kitleye pazarlayıp tanıtmanın yollarını mı arıyorsunuz?

Bir promosyon çantası, tüm bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olabilir. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:


İŞLETMENİZE FAYDA SAĞLAMAK İÇİN ÖZEL BİR PROMOSYON ÇANTASI KULLANMANIN 5 YOLU1. MÜŞTERİ HEDİYE OLARAK BİR PROMOSYON ÇANTA SUNUYORUZ


Herkes promosyonu sever, bu yüzden müşterilerinize ücretsiz bir promosyon çantası sunmayı düşünün. Aklınızda bir pazarlama hedefi varsa, bu özellikle iyi olacaktır. Örneğin, işletmeniz / markanız müşterilerinizle paylaşmak istediğiniz bir etkinlik veya kuruluş yıldönümü olabilir. Veya marka bilinirliğini artırmak istiyor olabilirsiniz, bu nedenle tüketici etkinliklerinde veya satın alma noktasında ücretsiz çantalar vermeyi düşünün. 


Satın alma ile ücretsiz bir çanta sunmak da müşterilere satış yapmak için bir yol olarak kullanılabilir. Örneğin, 100 tl üzerinde harcama yapan herhangi bir müşteriye bir çanta sunabilirsiniz. Toplam harcamaları 90 tl ise, 'ücretsiz' hediye almak için harcamalarını artırmaya istekli olabilirler. Promosyon çantası iyi tasarlanmışsa ve kendi başına arzu edilen bir öğe olarak görülüyorsa, bu özellikle doğrudur.


4. BİR FARKINDALIK OLUŞTURMAK İÇİN PROMOSYON ÇANTALARI KULLANIN

Promosyon çantası, bir markanın ve / veya değerli bir nedenin farkındalığını artırmak için harika bir pazarlama aracıdır. Bu yaklaşım hayır kurumları için gerçekten işe yarayabilir ve destekçileriniz çantalar için ödeme yapmak istiyorsa ek gelir elde etmenin bir yolu olabilir. 


5. İŞLETMENİZİN REKLAMINI YAPMAK VE MARKA SAVUNUCULARI OLUŞTURMAK İÇİN BİR PROMOSYON ÇANTASI KULLANIN


El ilanları, broşürler ve reklamların pazarlama çabalarınız üzerinde fazla bir etkisi olmadığı konusunda endişeleriniz mi var? İyi tasarlanmış bir promosyon çantası tekrar tekrar kullanılabilir olacaktır. Her seferinde yürüyen bir billboard gibi davranır ve işinizi devam ettirirken reklam verir. 

Müşterileri ücretsiz bir promosyon çantasıyla ödüllendirmenin ek bir avantajı, müşteri deneyimine ekleyeceğiniz ve marka savunucuları oluşturmanıza yardımcı olacağınızdır. Ağızdan sözün etkili bir pazarlama şekli olduğunu biliyoruz, bu nedenle müşterilerinizi mutlu tutun ve karşılığında markanızı, mağazanızı veya yardım kuruluşunuzu tanıtmaya yardımcı olacaklar.


6. NEDEN PROMOSYON ÇANTA? ARAŞTIRMA SONUÇLARINA BAKIN

Özel baskılı promosyon çantaların işiniz veya markanız için en iyi pazarlama stratejilerinden biri olduğunu biliyor muydunuz? Şirketinizin Promosyon Çantalarına Neden Yatırım Yapması gerektiğini öğrenmek için aşağıya bakın.


Promosyon Ürünleri

 • Türkiye'deki tüketicilerin% 80'inde bir ila on promosyon ürünü var
 • Bu tüketicilerin% 60'ı iki yıla kadar yanlarında promosyon ürünleri bulunduruyor
 • % 31'inin en az bir promosyon çantası var
 • % 63'ü artık ihtiyaç duymadıklarında başkalarına promosyon ürünleri veriyor
 • Tüketicilerin% 91'i mutfağında her zaman en az bir promosyon ürünü bulunduğunu söylüyor
 • % 74'ü çalışma alanında en az bir promosyon ürünü bulunduğunu söylüyor

Müşteriler Promosyon Ürünlerinizden Sizi Hatırlıyor

 • Promosyon ürünleri tüketiciler tarafından en etkili reklam aracı olarak en üst sırada yer aldı
 • 10 tüketiciden 5'i, hepsi olmasa bile günün büyük bir bölümünde promosyon ürünleriyle temasa geçtiklerini söyledi
 • 10 tüketiciden 9'u promosyon ürünlerinde gördükleri markayı hatırlıyor
 • 10'dan 8'i bir çanta gibi promosyon ürünü aldıklarında bir markaya karşı daha olumlu hissettiler
 • Tüketicilerin% 83'ünün, ondan promosyon ürünleri varsa marka ile iş yapma olasılığı daha yüksektir

Promosyon Ürünleri Sunmak Müşterileri Mutlu Ediyor

 • Tüketicilerin% 83'ü üzerinde reklam mesajı bulunan çanta gibi promosyon ürünleri almaktan hoşlanıyor
 • Promosyon ürünleri, memnun müşterilerden% 500 daha fazla yönlendirmeye yol açabilir
 • Tüketicilerin% 48'i daha fazla promosyon ürünü almak istediklerini söylüyor
 • Tüketicilerin% 69'u, bir şekilde yararlı veya işlevselse, promosyon ürünlerini kendi başlarına alırlar

Promosyon Çantaları Marka Bilinci Oluşturmada Etkili

 • Promosyon çantaları üretmek için en ucuz promosyon ürünleri arasındadır
 • Çantalar, bir alıcının herkese açık olarak her kullanışında yaklaşık 6.000 gösterim sunduğundan dağıtılan en popüler promosyon ürünleridir
 • Tüketiciler fonksiyonel oldukları için çanta gibi promosyon ürünlerini saklıyorlar
 • Tüketicilerin% 77'si, markayı desteklemeseler bile bir promosyon ürünü bulundurmanın başlıca nedeninin, bir şekilde yararlı olmasından kaynaklandığını söylüyor.
Promosyon Çanta Yaptırmak için size  8 neden!

1. Maruz Kalma: Markanızı hedef pazarınızın evlerine kadar taşıyın, tekrar tekrar kullanılma ve görülme fırsatı ile yenilikçi bir yol.

2. Hep göz önünde: yeniden kullanılabilir çantalar insanların hep göz önünde mesajınızı orada olsun.

3. Kurumsal bir Hediye (insanların almak istediği): Herkesin bir çantaya ihtiyacı vardır. Kurumsal ihtiyaçların yanı sıra sosyal geziler için de yararlıdır. 

4. Kullanım Alanları: Yeniden kullanılabilir bir çanta için birçok kullanım vardır - alışveriş çantalarından spor çantalarına ve toplantı çantalarına kadar liste sonsuzdur. Markanızı çanta ile her yere ulaştırabilirsiniz  

5. Entegre Pazarlama Kampanyası: Yeniden kullanılabilir, tanıtım amaçlı bir çanta marka bilinirliği yaratacak ve web sitenize trafik çekecektir (web adresinin torbaya açıkça yazdırıldığından emin olun).

6. Sergiler ve Etkinlikler: etkinlik çantaları kadar mükemmel, yeniden kullanılabilir, promosyon çantası markanızın fark edilmesini sağlamak için garantili bir yoldur.

7. Yeniden kullanılabilir: Yeniden kullanılabilir bir çanta üretmek, bir çikolata çubuğu ile birim başına aynı maliyete sahip olabilir, ancak markanızın uzun ve pratik bir ömrü olacak - kısa bir zevk için değil somut bir temsilcisidir.

8. Esneklik: Mükemmel promosyon çantanızı belirlemek için sizinle birlikte çalışarak, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun birçok farklı çanta stili vardır. % 100 çift taraflı serigraf baskı, Dokuma çantalar, markanızın çarpıcı bir temsilini oluşturmak için mükemmel boş tuval sunar.


İşletmenizin pazarlama biçimi olarak promosyon çanta seçmeniz için 7 neden.


1. Topluluğunuza Verme

Topluluğunuzun bir parçası olmak önemlidir. İşletme, topluluklarının etkin bir parçasıysa kullanıcılar ürünlerinizi veya hizmetlerinizi kullanır. Yerel fuarlara, ticari fuarlara, sağlık fuarlarına, toplum hizmeti etkinliklerine, yardım etkinliklerine veya bağış toplama etkinliklerine katılmak önemlidir. Bu, kullanıcıların topluluğunuza geri vermek istediğinizi fark etmelerine yardımcı olacak ve bu potansiyel müşterilerle iyi bir şekilde oturacak. Promosyon ürünleri, bu etkinliklere katılırken sahip olmak için ideal bir şeydir, çünkü katılanlar, işinizi temsil eden onlarla birlikte bir şeyler eve götürebileceklerdir. 


2. Reklamcılık

Tabii ki bir promosyon öğesinin ana amacı adınızı potansiyel müşterilerin önüne getirmektir. Kanvas tote çantalar , tişörtler, kalemler ve kağıt, takvimler ve çok daha fazlası gibi tonlarca promosyon ürünü arasından seçim yapabilirsiniz . Seçtiğiniz öğeye bağlı olarak, etkinliğe katılan ve hediyeyi alan kişiler, verdikleri öğeyi kullanarak işinizi sizin için tanıtmaya devam edecektir. Yani, hangi promosyon ürünlerinin size en fazla poz vereceğini düşünmek istersiniz.


3, Sadakat

Promosyon ürünleri, müşterilerinizi ödüllendirmenin harika bir yoludur. Bu öğeleri, müşterinin size verdiği yönlendirmelerin sayısı veya yaptıkları belirli miktarda satın alma gibi şeyler için ödül olarak verebilirsiniz. Bu, sadık müşterilerinizi ödüllendirmenin ve onlara işinizin başarılı olmasına yardımcı olduğunuz için teşekkür etmenin harika bir yoludur.


4. Trafik

Bir etkinlikte stant kurmak için zaman ayırdığınızdan, bazı promosyon ürünleri sunmak her zaman iyi bir fikirdir. Bu, standınıza daha fazla trafik oluşturmanıza yardımcı olur ve müşteriler ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi edinebilir.


5. Yıldönümü veya Büyük Açılış

Promosyon ürünleri, bir iş yıldönümünü veya açılışını kutlarken büyük bir dokunuş. Bu etkinlikler sırasında promosyon ürünleri bir hatıra rolü üstlenecektir. İşletmenizdeki bu önemli noktayı işaretleyecektir ve müşterilerinizin hatırlaması için bir ürünü vermekten daha iyi bir yol yoktur. Yıllar boyunca işletmeniz için teşekkür etmenin ya da topluluğumda işimin açılmasını desteklediğiniz için teşekkür etmenin olağanüstü bir yoludur.


6. Çalışan

Karşılaşalım, çalışanlarınız işinizin büyük bir bölümünü oluşturuyor. Promosyon ürünleri, çalışanlarınıza onları ne kadar takdir ettiğinizi anlatmanın harika bir yoludur. Öğle çantaları , su şişeleri veya tişörtler gibi faydalı hediyeler verin . Bunları şirket pikniğinde veya işletme yıldönümü sırasında sunabilirsiniz. Küçük jestler çalışanlarla uzun bir yol kat edebilir.


7. Yeni Ürünler

Promosyon ürünleri, sunduğunuz yeni bir ürün veya hizmeti gerçekten başlatabilir. Bu, ek pozlama elde etmenin harika bir yoludur. Onları çalışanlarınıza ve yeni ürünü ilk satın alanlardan biri gibi belirli kriterlere uyan müşterilere verebilirsiniz.


Bunlar markanızı tanıtmak için bir promosyon çantası kullanmak için sadece bazı fikirler.  Her tip promosyon çanta yaptırmak için Satış Temsilcilerimizle iletişime geçin